Mieszkanie 3 pokoi 86 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$479,879
$5,574/m²
;
In CRM: 13531
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Adama Mickiewicza, 32
  • Metro
    Marymont (~ 1000 m)
  • Metro
    Plac Wilsona (~ 200 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,574/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    86 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1930
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Klimatyczne mieszkanie o powierzchni 86,09m2 na warszawskim Żoliborzu z dużą piwnicą (18,94m2!!!).

Zaledwie 200 metrów do Placu Wilsona, skąd odjeżdżają liczne tramwaje, autobusy, a także metro (linia I). Wokół urokliwe żoliborskie kawiarnie i restauracje, parki, Kino Wisła, liczne sklepy i lokale usługowe. Jednocześnie okolica pomimo walorów urbanistycznych jest cicha i spokojna.

 

Apartament

 

Mieszkanie znajduje się na parterze w przedwojennej kamienicy z 1930 roku, elewacja budynku przeszła gruntowny remont. Nieruchomość jest niesamowicie klimatyczna, parkiet dębowy zachowany w bardzo dobrym stanie.

Dodatkową przestrzeń dodaje wysokość pomieszczeń - ponad 3 metry. Okna mieszkania wychodzą na dwie strony (wschód/zachód), co zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza.

Do mieszkania przynależy duża piwnica - 18,94 m2 Ogrzewanie miejskie

Stan prawny: pełna własność z księgą wieczystą

Mieszkanie do odświeżenia/remontu w zależności od przeznaczenia lokalu.

W skład mieszkania wchodzą: Salon - 22,75 m2 Sypialnia 18,94 m2 Sypialnia 2 - 18,04 m2 Kuchnia - 10,19 m2 Łazienka - 3,75 m2 Przedpokój - 7,18 m2 Korytarz - 2,03 m2 Spiżarnia - 3,21 m2

 

Lokalizacja

 

Metro Plac Wilsona

Klimatyczne restauracje i kawiarnie

Kino Wisła

Park Stefana Żeromskiego

Park Fosa i stoki Cytadeli w Warszawie