Mieszkanie 3 pokoi 93 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$469,156
$5,039/m²
;
In CRM: 11820
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Ludwinowska, 17

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,039/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    93 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1

Opis

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 93,1m2 w Warszawie, dzielnica Ursynów, Pyry. Komfortowe mieszkanie w kameralnym kompleksie Ludwinowska Aleja na zielonym Ursynowie. Wysoki standard dla wymagających klientów.

 

Apartament:

Mieszkanie o powierzchni 93 m2 znajduje się na 1 piętrze (na 1 piętrze). Mieszkanie posiada 2 przestronne tarasy oraz garaż na parterze z luksusowym wykończeniem. Mieszkanie bardzo zadbane, wykończone z najwyższej jakości materiałów, ogrzewanie podłogowe, wysokie okna pięknie doświetlające wnętrze. Wysokiej jakości meble i wyposażenie są wliczone w cenę nieruchomości.

 

Układ pomieszczeń:

- Salon z otwartą kuchnią z wysokiej jakości meblami i wyposażeniem, z wyjściem na taras. Powierzchnia 25,3 m2. Ekspozycja - południe, zachód

 - Jadalnia z wbudowanymi szafami i wyjściem na taras. Powierzchnia 13,7 m2. Ekspozycja - północ, zachód

- Sypialnia z dużym łóżkiem, telewizorem i indywidualnymi szafami. Powierzchnia 12,6m2. Ekspozycja - północ

- Łazienka 4,6m2 z designerską wanną

- Pralnia i garderoba z indywidualnymi szafami

- Klatka schodowa 4,2 m2 i hol wejściowy 12,0 m2 z naturalnym oświetleniem

- Garderoba 2,4m2

- Pralnia 2,4m2

- Pomieszczenie gospodarcze - 15,9 m2.