Willa 4 pokoi 250 m² Mrcevac, Czarnogóra

Mrcevac, Czarnogóra
$931,978
$3,728/m²
;
In CRM: 2435
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.04.2026

Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    250 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    474 m²

Opis

Nowoczesna willa z basenem i widokiem na morze - Tivat, Mrchevac Nowoczesna willa na sprzedaż w miejscowości Mrchevac, Tivat, zaledwie 5 minut od lotniska. Powierzchnia działki wynosi 474 m2.
Całkowita powierzchnia willi z garażem wynosi 250 m2. Planowanie: cztery sypialnie z tarasami i widokiem na morze, cztery łazienki, kuchnia, jadalnia, spiżarnia, przestronny salon z dostępem do tarasu i basenu.
Istnieje również garaż na dwa samochody i wygodne podwórko. Willa jest zbudowana z wysokiej jakości materiałów, wyposażona w system ciepłej podłogi i centralny kocioł. W pełni wyposażone w niestandardowe meble i wyposażone w urządzenia. Gotowi do wejścia. Tivat i Porto Czarnogóra są około 10 minut drogi.
5 minut do lotniska. Stałe widoki na morze są gwarantowane ze względu na lokalizację i ulgę.
Obiekt nadaje się zarówno do życia, jak i do wynajmu.

Lokalizacja na mapie

Mrcevac, Czarnogóra