Willa 7 pokojów 298 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$1,28M
$4,286/m²
;
In CRM: 1908
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.10.2025

• Adres
    Filipa Kovacevica, 10

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    7
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    298 m²

Opis

Doskonała willa z dużą działką i basenem w pobliżu centrum Budva. Willa jest w pełni umeblowana i wyposażona do komfortowego życia lub wypoczynku.

Na pierwszym piętrze znajduje się duży salon z dostępem do basenu, w pełni wyposażona kuchnia i jadalnia.

Wewnętrzne schody prowadzą z pierwszego piętra na drugie piętra willi.

Na drugim piętrze znajduje się galeria z dużą sypialnią z łazienką, jacuzzi i studium.

Na trzecim piętrze znajdują się 2 sypialnie, duża łazienka z sauną i duża garderoba.

Na czwartym piętrze znajduje się strefa rekreacyjna z bilard, bar, gry planszowe i łazienka.
Z obszaru rekreacyjnego znajduje się wejście na ogromny taras z doskonałym widokiem na góry, morze i miasto Budva. Taras posiada stół jadalny, jak również meble tarasowe do słonecznych łóżek, sofę i parasol.