Mieszkanie 2 pokoi 231 m² Tivat, Czarnogóra

Tivat, Czarnogóra
$2,74M
$11,840/m²
;
Data aktualizacji: 13.10.2024

Cena za m²
    $11,840/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    231 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2027
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Elite Porto Montenegro Porto: Payment of cryptocurrency is possible ✅

Finanse

Wideo recenzja Mieszkanie w Tivat, Czarnogóra

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?