Dom 6 pokojów 300 m² Czarnogóra, Czarnogóra

Czarnogóra
$545,891
$1,820/m²
;
In CRM: 9533
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.05.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Czarnogóra

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    300 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    500 m²

Opis

D4- 393. Piękny kamienny dom z panoramicznymi widokiem na morze w Budwie

Na sprzedaż piękny kamienny dom w Budva, Markovici

Dom składa się z dwóch oddzielnych jednostek połączonych przez wspólny ogród na zewnątrz. Piękne tarasy i wszystkie pokoje bez wyjątku wychodzą na morze.

Powierzchnia całkowita 300m2 i powierzchnia powierzchni 500m2.

Dom jest wyposażony w kominka, ogrzewanie podłogowe, klimatyzację wielofunkcyjną ogrzewania i chłodzenia. Dwa luksusowe w pełni wyposażone kuchnie, pięć sypialni, pięć łazienek, basen z jacuzzi, ochrona wideo.

Po części umeblowane.

Odległość od morza wynosi 6 km.