Szeregowiec 4 pokoi 165 m² Bardolino, Włochy

Bardolino, Włochy
$930,632
$5,644/m²
;
Data aktualizacji: 8.01.2024

Rok realizacji
    2023
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    165 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    73 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    116 m²

Opis

Zaledwie kilka kroków od centrum Bardolino i jeziora, w cichej dzielnicy mieszkalnej, oferujemy ten narożny dom z osobnym wejściem, słoneczny prywatny ogród z trzech stron i salon z tarasem. Dom składa się z dwóch naziemnych pięter i piwnicy, w której znajduje się garaż, chłodny i przytulny pokój wielofunkcyjny oraz pralnia. Dom wyposażony jest w dwa wejścia i składa się z salonu z widokiem na duży taras z widokiem na południową część ogrodu oraz kuchni z balkonem na antresoli, podczas gdy na pierwszym piętrze znajdują się dwie sypialnie, obie z balkonami i łazienka. Dom jest w doskonałym stanie ogólnym i nadaje się zarówno jako główna rezydencja, jak i jako komfortowy dom wakacyjny ze względu na jego niezależność, bliskość centrum i całkowity brak kosztów mieszkaniowych.