Willa 10 pokojów 200 m² Gargnano, Włochy

Gargnano, Włochy, Comunita Montana Parco Alto Garda bresciano
$985,375
$4,927/m²
;
Data aktualizacji: 8.01.2024

• Miasto
    Comunita Montana Parco Alto Garda bresciano

Rooms:
    10
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    200 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    180 m²

Opis

Jesteśmy w Gargnano, w pagórkowatym miejscu, w otoczeniu zielonych drzew oliwnych ze spektakularnym widokiem na jezioro Garda. W tym cudownym miejscu oferujemy wspaniałą willę pokrytą lokalnym kamieniem; tym, co czyni tę nieruchomość jeszcze bardziej wyjątkową, jest starożytna prywatna Limonaia, znana również jako ogród cytrusowy. Willa zbudowana jest na czterech piętrach: W piwnicy znajdujemy: - piwnica z pralnią. Salon znajduje się na parterze, z: - przestronny salon z kamiennym kominkiem i dostępem do werandy i prywatnego ogrodu; - oddzielna kuchnia; - łazienka z prysznicem; - pokój, który jest teraz wykorzystywany jako gabinet. Część sypialna znajduje się na pierwszym i drugim piętrze, składającym się z: - dwie sypialnie dwuosobowe i łazienka na każdym piętrze, czyli w sumie cztery sypialnie i dwie łazienki. Z każdego pokoju roztacza się wspaniały widok na całe jezioro, atmosfera jest typowo śródziemnomorska, dzięki drzewom oliwnym, cyprysom, oleandrom ... tradycji uprawy cytrusów i wielu innych. W ciągu kilku minut można dojść do promenady nad jeziorem i centrum Gargnano z eleganckimi budynkami, małymi sklepami i wieloma restauracjami nad jeziorem. Gargnano, główne miasto Gardesana, ma jedno z najpiękniejszych historycznych centrów miast nad jeziorem Garda.