Willa 10 pokojów 551 m² Toscolano Maderno, Włochy

Toscolano Maderno, Włochy, Comunita Montana Parco Alto Garda bresciano
$3,72M
$6,756/m²
;
Data aktualizacji: 8.01.2024

• Miasto
    Comunita Montana Parco Alto Garda bresciano
  • Wioska
    Toscolano Maderno

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rooms:
    Rooms:
    10
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    7
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    551 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    340 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    432 m²

Opis

Wille Sant’Ambrogio znajdują się na Monte Maderno, w panoramicznym obszarze Toscolano Maderno. Wille otoczone są zielenią na obszarze pełnym zielonych wzgórz, gajów oliwnych i winnic, typowej roślinności jeziora. Dzięki swojej pozycji cieszą się spektakularnym widokiem na jezioro Garda. Projekt obejmuje budowę czterech luksusowych jednostek nieruchomości o nowoczesnych i harmonijnych liniach, umieszczonych w kontekście wiejskim i charakteryzujących się zapierającą dech w piersiach scenerią. Każda jednostka ma prywatne spa i odkryty basen bez krawędzi, ogród i całkowitą prywatność. Narożnik raju otoczony wszelkimi wygodami i dobrze połączony z głównymi arteriami drogowymi. Idealne miejsce na niezliczone sporty, relaks, wellness i zajęcia kulturalne. Podaną cenę należy rozumieć w języku rustykalnym. Cena pod klucz 3 400 000 €.

Lokalizacja na mapie

Opieka zdrowotna