Willa 3 pokoi 70 m² Pecatu, Indonezja

Pecatu, Uluwatu, Indonezja, Kuta Selatan
$169,000
$2,414/m²
;
In CRM: 2038138
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.12.2025

Liczba kondygnacji
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    70 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    200 m²

Opis

Przytulna willa z 2 sypialniami do wynajęcia na 18 lat to gotowe rozwiązanie do życia i inwestowania w Bali!

Ta stylowa willa doskonale łączy komfort pobytu osobistego i wysoki potencjał do wynajęcia. Obiekt jest w pełni umeblowany i gotowy do obsadzenia - możesz wpaść zaraz po podpisaniu umowy.

Na powierzchni 200 m2 znajduje się budynek o powierzchni 70 m2 z przemyślanym układem: przestronny salon, kuchnia z urządzeniami, 2 sypialnie i 2 łazienki. Wnętrze wykonane jest w nowoczesnym stylu z naturalnych materiałów, które tworzą atmosferę komfortu i harmonii.

Cechy: różowy obszar (mieszkalny), meble i wyposażenie wliczone, własny ogród i taras do wypoczynku. Willa jest w pełni przygotowana do życia i może również generować stabilne dochody z krótkoterminowych lub długoterminowych wynajmu.

Lokalizacja: obszar z łatwym dostępem do plaż, restauracji, sklepów i obszarów turystycznych. Doskonałe połączenia transportowe umożliwiają łatwy dostęp do popularnych ośrodków, szkół międzynarodowych i ośrodków medycznych.