Mieszkanie 47 m² Municipality of Vyronas, Grecja

Grecja, Municipality of Vyronas
$226,760
$4,825/m²
;
In CRM: 66134
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.05.2026

Cena za m²
    $4,825/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    47 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    47 m²

Opis

Apartament na sprzedaż 47 metrów kwadratowych w Atenach. Apartament znajduje się na drugim piętrze i składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jednego pokoju z prysznicem. Okna wychodzą na miasto. Obiekt posiada klimatyzację, ogrzewanie. W budynku jest winda. {C: $aaccff} Tłumaczenie: Na sprzedaż jest nowoczesny apartament o powierzchni 47 m2 w centrum Imittos, idealny zarówno dla własnego życia, jak i inwestycji. Apartament znajduje się na 1 piętrze nowego budynku mieszkalnego zbudowany w 2025 roku i ma wygodny układ: 1 sypialnia i 1 łazienka. Mieszkanie jest dwustronne i bardzo jasne, wyposażone w nowoczesne udogodnienia: Ogrzewanie autonomiczne z indywidualnym systemem elektrycznym Klimatyzacja Drzwi pancerne Aluminiowe ramy okienne Moskity Podłogi kafelkowe Klasa energii B, która zapewnia efektywność energetyczną i niskie zużycie energii. Wygodne położenie: 5,85 km od morza 31 km od lotniska W pobliżu znajdują się sklepy, transport publiczny i wszystkie niezbędne usługi. Świetny wybór dla tych, którzy szukają nowoczesnej nieruchomości w cichej, ale centralnej okolicy.