Mieszkanie 2 pokoi 38 m² Ouranoupoli, Grecja

Ouranoupoli, Grecja, Aristotle Municipality
$174,745
$4,599/m²
;
In CRM: 63994
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Cena za m²
    $4,599/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    38 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    38 m²

Opis

Na sprzeda? mieszkanie 38 m kw w Athos, Chankidiki. Apartament znajduje się na drugim piętrze. Składa się z 2 sypialni, jednej kuchni, jednego prysznica WC, jednego magazynu. Mieszkanie ma przedni układ. Z okien otwiera się wspaniały widok na morze. Są: klimatyzacja, markizy. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Budynek bez windy. Na sprzedaż: 38 m2 Apartament w centrum Ouranoupoli, Halkidiki Położony w samym sercu Ouranoupoli, zaledwie kilka kroków od lokalnego rynku, sklepów i portu, odnowiony 38 m2 apartament jest dostępny na sprzedaż - idealny do prywatnego zamieszkania lub inwestycji turystycznych. 🔹 Cechy własności: Powierzchnia: 38 m2 Sypialnie: 2 Kuchnia: 1 Łazienka: 1 Magazyn: 1 Duży balkon na południowy zachód, idealny do relaksujących momentów z widokiem 🔹 Dane techniczne: Odnowiony w 2023 r. Oprawki do okien PVC z podwójnym szkłem Podłoga z kafelkami 2 klimatyzatory do ogrzewania / chłodzenia Lokalizacja jest idealna dla tych, którzy chcą być blisko morza, ciesząc się spokojem tradycyjnej wioski. Wielka szansa inwestycyjna z wysokim zapotrzebowaniem turystycznym.

Lokalizacja na mapie

Ouranoupoli, Grecja, Aristotle Municipality