Mieszkanie 53 m² Batumi, Gruzja

Gruzja, Batumi
$110,000
$2,075/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

• Adres
    Vazha Pshavela Street, 53

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,075/m²
  • Piętro
    Piętro
    11
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    53 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    20

Opis

1 + 1 apartament na sprzedaż na ulicy Vazha Pshavela

Adres: Vazha Pshavela, 53

Powierzchnia: 53 m2

Piętro: 11

Planowanie: 1 + 1 (oddzielna sypialnia)

Lokalizacja i infrastruktura:

  • Lokalizacja: Obiekt znajduje się w historycznym i biznesowym centrum Batumi. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych obszarów o wysokiej płynności nieruchomości.

  • Otoczenie: w odległości spaceru od parku 6 maja, Stare Miasto, szkoły, centralne oddziały banków, najlepsze restauracje i sklepy miasta.

  • Dostępność: doskonała wymiana pieszych i transportu, bliskość kluczowych punktów administracyjnych i turystycznych.

Cechy obiektu:

  • Planowanie: dwupokojowy apartament z oddzielną sypialnią i funkcjonalnym salonem.

  • Wysokość: 11 piętro zapewnia dobry poziom naturalnego światła i otwarty widok na bloki miasta.

  • Cel: Idealny dla tych, którzy cenią życie w centrum aktywności miejskiej, a także obiecujący atut do wynajęcia.

Cena: 110,000 dolarów