Mieszkanie 44 m² Batumi, Gruzja

Gruzja, Batumi
$83,000
$1,886/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

• Adres
    Petre Bagrationi Street, 131 a Bagrationi Residence Batumi

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,886/m²
  • Piętro
    Piętro
    20
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    44 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    31

Opis

Apartament na sprzedaż z widokiem na góry w Bagrationi Residence

Adres: Bagrationi Avenue, 131A

Powierzchnia: 44 m2

Podłoga: 20 +

Widok: panoramiczny widok na góry

Charakterystyka i zalety:

  • Ogrzewanie: Centralne ogrzewanie jest instalowane w domu, co gwarantuje komfort w zimie i niskie koszty eksploatacji.

  • Jakość: Bagrationi Rezydencja jest niezawodnym kompleksem z nowoczesnymi rozwiązaniami inżynierskimi i wysokiej jakości obszarami publicznymi.

  • Charakterystyka gatunku: lokalizacja na wysokim piętrze (powyżej 20) zapewnia doskonały widok na pasmo górskie i czyste powietrze.

Infrastruktura i lokalizacja:

  • W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się centra handlowe, supermarkety łańcuchowe, apteki i restauracje.

  • Wygodne położenie z rozwiniętą siecią transportową i bliskość kluczowych punktów miasta.

  • Optymalny materiał filmowy do stworzenia pełnego jednopokojowego mieszkania lub przestronnego studia z funkcjonalną strefą.

Cena: 83 000 dolarów