Mieszkanie 60 m² Batumi, Gruzja

Gruzja, Batumi
$175,000
$2,926/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

• Adres
    Petre Bagrationi Street, 131 a Bagrationi Residence Batumi

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,926/m²
  • Piętro
    Piętro
    28
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    31

Opis

2 + 1 apartament na sprzedaż z widokiem na morze w Bagrationi Residence

Adres: Bagrationi Avenue, 131A

Powierzchnia: 59,8 m2

Podłoga: 28 +

Planowanie: dwie oddzielne sypialnie z oknami i jadalnią

Widok: panoramiczny widok na morze i aleję bohaterów

Stan i wyposażenie:

  • Naprawa: wysokiej jakości nowoczesna naprawa. System przechowywania jest przemyślany - w mieszkaniu jest wiele szafek.

  • Urządzenia gospodarstwa domowego: obiekt jest w pełni wyposażony w niezawodne urządzenia do komfortowego życia. Istnieje duża lodówka, zmywarka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa i pralka.

Korzyści z obiektu:

  • Lokalizacja na wysokim piętrze (nad 28) oferuje jeden z najlepszych widoków w mieście i gwarantuje brak hałasu z ulicy.

  • Właściwy układ: Obie sypialnie są pełne jasne pokoje z oknami.

  • Kompleks: wysokiej jakości budynek z rozwiniętą infrastrukturą wewnętrzną i zewnętrzną.

Lokalizacja:

  • W odległości spaceru są wszystkie niezbędne udogodnienia społeczne: supermarkety, apteki, banki i zakłady gastronomiczne.

  • Obszar alei bohaterów jest centrum atrakcji z wygodnym transportem wymiany i bliskości morza.

Cena: 175,000 dolarów