Mieszkanie 110 m² Batumi, Gruzja

Gruzja, Batumi
$56,000
$509/m²
;
Data aktualizacji: 10.05.2026

• Adres
    Angisa Street, 2 VOX

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $509/m²
  • Piętro
    Piętro
    22
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    110 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    22

Opis

Panoramiczny apartament na sprzedaż w VOX LCD z widokiem na morze

Adres: Batumi, Angisa St., 1

Powierzchnia: 110 m2 (według dokumentów - 57 m2)

Warunek: czarna ramka

Planowanie: bezpłatne

Podłoga: ostatnia

Korzyści z obiektu:

  • Panoramiczny widok na morze, góry i miasto. Dzięki ostatnim piętrze widok pozostanie otwarty na zawsze.

  • Położenie: tylko 380 metrów do morza i nabrzeża.

  • Infrastruktura: w odległości spaceru centrum handlowe Grand Mall, supermarkety, kawiarnie, apteki i banki.

  • Szczegóły techniczne: wszystkie główne komunikaty są podsumowane, punkty mokre do elastycznego podziału przestrzeni.

Cechy:

Wolny układ i duży obszar pozwalają na realizację indywidualnego projektu projektowego o dowolnej złożoności. Obiekt nadaje się zarówno do tworzenia przestronnych domów rodzinnych, jak i do projektu inwestycyjnego o wysokiej rentowności wynajmu.

Cena: 56000 dolarów