Dom 12 pokojów 600 m² Tbilisi, Gruzja

Gruzja, Tbilisi
$310,000
$517/m²
;
Data aktualizacji: 29.01.2026

• Metro
    Nadzaladevi (~ 900 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rooms:
    Rooms:
    12
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    600 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    600 m²

Opis

Prywatny dom na sprzeda ¿w Nadzaladevi na Kakhiani Street, 600 m kw. Dom ma 12room, dom ma 6 sypialni, dom ma równie ¿3 ³ azienk ¹, na terenie terenu 600 m kw.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?