Dom 5 pokojów 200 m² Makhinjauri, Gruzja

Makhinjauri, Gruzja
$290,000
$1,450/m²
;
Data aktualizacji: 24.05.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    200 m²

Opis

Na sprzedaż jest nowoczesny nowy domek w cichej elitarnej okolicy Batumi - Mahinjauri, ze wspaniałym widokiem na góry ze wszystkich pokoi.
Dom znajduje się na działce o powierzchni 500 m2, nierolniczej, która pozwala na jego nabycie przez obywateli krajów zagranicznych.
Można zainstalować basen, plac zabaw dla dzieci i wyposażyć mały ogród. Parking jest przeznaczony dla 4 samochodów.
W domu:
• 3 sypialnie
• Duży salon z kuchnią
• 3 łazienki
• salon
• 4 balkony
Możliwe jest również wyposażenie piwnicy winiarskiej (marani).
W odległości spaceru znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy, minimarket i przystanek transportu publicznego. Do morza i plazy - 10 minut w powolnym kroku.
Komunikacja nie działa.

Nr serii 5060DL