Mieszkanie 3 pokoi 111 m² Sotira, Cypr

Sotira, Cypr
$274,112
$2,469/m²
;
In CRM: 245176
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.05.2026

Cena za m²
    $2,469/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    111 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024

Opis

Nowoczesny trzypokojowy apartament we współczesnym projekcie mieszkalnym 26 apartamentów w dwóch elegancko urządzonych blokach, położony w spokojnej miejscowości Sotira Famagusta z widokiem na jezioro i jego flamingo stada. Powierzchnia wewnętrzna 110.8 m ² plus weranda 16,4 m ². Trzy sypialnie (master en- suite z prysznicem i wyposażone szafy), trzy łazienki, otwarty plan połączona kuchnia i jadalnia z granitowymi blatami, plus oddzielny pokój użytkowy. Wysokowydajne wykończenia to podwójne szyby, ceramiczna podłoga dachowa, izolacja akustyczna i termiczna, centralny system telewizyjny oraz system alarmowy. Komfortowe udogodnienia: falisty kompleks z automatyczną bramą wejściową, przepełniony wspólnym basenem, całkowicie wyposażona siłownia, dedykowane magazyny, zadaszony parking i panele fotowoltaiczne z słonecznym podgrzewaniem wody. Cicha lokalizacja z mocnym połączeniem - 300 m do udogodnień, 200 m do transportu publicznego, 500 m do szkół, łatwy dostęp do autostrady i głównych dróg, 8 km do morza, 50 km do międzynarodowego lotniska Larnaca. Rok budowy 2024, obecnie w budowie.