Mieszkanie 4 pokoi 262 m² Kathikas, Cypr

Kathikas, Cypr, Kathikas
$1,11M
$4,222/m²
;
Data aktualizacji: 20.05.2026

• Adres
    E711

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,222/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    262 m²

Opis

Wyobraźcie sobie poranek, który zaczyna się chłodnym górskim powietrzem, ptaki śpiewające poza otwartym oknem i panoramiczne widoki, które sprawiają, że wnętrze jest ciche i spokojne. To nie tylko dom, to miejsce, w którym naprawdę chcesz żyć. Willa znajduje się wśród spokojnych wzgórz Strumpi, na przestronnej działce z dobrze utrzymanym ogrodem. Dom posiada cztery sypialnie, oddzielne studio i biuro, a sama atmosfera wydaje się być tworzona w celu spowolnienia, wydech i w końcu czuć się z zamieszania. Na pierwszym piętrze znajduje się przytulny salon z kominkiem opalany drewnem, kuchnia open- plan, jadalnia, pralnia i przestronna sypialnia z własną łazienką. Na górze - jeszcze dwie sypialnie z łazienkami i dostępem do dużej werandy z imponującym widokiem na góry i morze. To jest rodzaj, który nie nudzi się nawet po latach. Na zewnątrz wszystko jest przemyślane dla rekreacji o każdej porze roku: podgrzewany basen, sauna, kuchnia letnia z ochroną przed wiatrem i dojrzały zielony ogród tworzą uczucie prawdziwego kurortu. Dom jest wyposażony w układ słoneczny, generator zapasowy, ciepłe podłogi i dużą liczbę magazynów. Jest to rzadki dom, w którym poczucie prywatności i komfortu powstaje od pierwszych minut.

Lokalizacja na mapie

Kathikas, Cypr, Kathikas
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny