Mieszkanie 3 pokoi 188 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$2,31M
$12,296/m²
;
In CRM: 243413
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $12,296/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    188 m²

Opis

Premia 3-pokojowe mieszkanie znajduje się w samym sercu Limassol Marina, zaledwie 20 metrów od morza, oferując naprawdę unikalny styl życia, który łączy luksusowe życie, żeglarstwo i żywe doświadczenia nabrzeża. Apartament posiada trzy przestronne sypialnie i trzy nowoczesne łazienki, zaprojektowane w celu zapewnienia komfortu i prywatności dla mieszkańców. Jest on częściowo umeblowany, pozwalając na bezproblemowe przemieszczanie się w doświadczeniu, oferując elastyczność do personalizacji wnętrza do indywidualnych smaków. Położony w bezpiecznym, strzeżonym kompleksie mieszkalnym, obiekt zapewnia dostęp do wspólnego basenu i wyznaczonego parkingu, zapewniając zarówno wygodę, jak i spokój umysłu. Okna podłogowe i dobrze zaplanowane układy wzmacniają jasną i przestronną atmosferę, z nieprzerwanym widokiem na przystań i otaczającą linię brzegową. Limassol Marina oferuje pełny premium stylu życia, z światowej klasy jadalnia, butikowy zakupy, spa i fitness obiektów, i bezpośredni dostęp do jachtu marina, wszystkie w odległości spaceru. Apartament ten stanowi rzadką okazję do nabycia rezydencji w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc na Cyprze, idealny zarówno do użytku osobistego i high-desk wynajem inwestycji.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Limassol
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %