Mieszkanie 3 pokoi 130 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$445,436
$3,426/m²
;
In CRM: 243142
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.04.2026

• Adres
    Lazarou Kountourioti, Neapolis 1

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,426/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    130 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2000

Opis

Ten w pełni odnowiony apartament z trzema sypialniami znajduje się w centralnej części wybrzeża Neapolis, Limassol, zaledwie 150 metrów od morza i w odległości spaceru od supermarketów, kawiarni, aptek i obszaru sądu Limassol. Apartament oferuje około 130 m ² wewnętrznej powierzchni mieszkalnej i posiada przestronną część mieszkalną, nowoczesną kuchnię, trzy sypialnie i dwie łazienki. Obiekt został zmodernizowany z pięciu klimatyzacji i dodatkowych funkcji wellness, w tym sauny, jacuzzi i łaźni parowej. Główne cechy: - 3 sypialnie i 2 łazienki - 130 m ² powierzchni wewnętrznej - W pełni odnowiony - Sauna, jacuzzi i kąpiel parowa - Klimatyzacja we wszystkich pokojach - Balkon - 150 metrów od morza - Akt własności dostępny Centralnie położony apartament łączący komfortowe życie z unikalnych funkcji wellness w pobliżu linii brzegowej Limassol.