Mieszkanie 58 m² Ajia Napa, Cypr

Ajia Napa, Cypr
$249,734
$4,306/m²
;
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $4,306/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    58 m²

Opis

Opis przedmiotu: Jesteśmy na miejscu i jesteśmy pierwszą czeską reprezentacją na Cyprze. Dzięki temu możemy zaoferować najlepsze oferty cenowe dla inwestycji i nieruchomości wakacyjnych na całej wyspie. Kupując od nas nieruchomość, otrzymasz pełne usługi pod klucz! Nie musisz szukać menadżera, firmy meblowej, naprawiaczy czy czyścicieli. Zapewnimy Ci wszystko po normalnych cenach w okolicy. Apartamenty nad morzem w Protaras Lokale handlowe i apartamenty Najbliższa plaża: 800 m Korzyści: 150 m Prywatny szpital: 4 km Paralimni port: 2 km Prywatna szkoła angielskiego: 4 km Lotnisko Larnaca: 45 km specyfikacje techniczne: 58- 180 m ² (powierzchnia) 1-2 sypialnie Najwyższa jakość wykończeń Społeczność rozszczepiona Dziś Cypr, ze swoją europejską kulturą i cywilizacją sięgającą czasów starożytnych, oferuje znacznie więcej niż tylko roczną słoneczną pogodę, kuszące plaże, winnice, zabytki i rodzinną kulturę otwartych i komunistycznych mieszkańców. Połączenie łagodnego klimatu, powszechnego korzystania z języków angielskich i innych języków świata, niskiej przestępczości, niskich kosztów życia i korzyści podatkowych sprawiają, że wyspa jest najbardziej atrakcyjnym miejscem do życia i prowadzenia działalności gospodarczej. Zajmujemy się zarządzaniem i wynajmem nieruchomości od A do Z. Możesz na nas polegać pod każdym względem. Nasz związek nie kończy się zakupem, ale dopiero się zaczyna. Twój zespół mojenemivitostumore.