Mieszkanie 129 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$757,220
$5,870/m²
;
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $5,870/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    129 m²

Opis

Opis przedmiotu: Jesteśmy na miejscu i jesteśmy pierwszą czeską reprezentacją na Cyprze. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu najlepsze oferty cenowe nieruchomości inwestycyjnych i rekreacyjnych na całej wyspie. Evergreen - szansa inwestycyjna w sercu Dubaju Europejskiego Evergreen to nowoczesny projekt mieszkaniowy w prestiżowej dzielnicy Germasogeia, zaledwie 200 metrów od morza i pięknej nadmorskiej promenady w Limassol - biznesowym i turystycznym centrum Cypru, często nazywany Dubaju Europejskiego. Projekt oferuje cztery luksusowe apartamenty i dwa penthouses z prywatnymi basenami i ogród na dachu. Główne korzyści: Położenie Premium 200 m od morza i w odległości spaceru od wszystkich usług Cichy, bezpieczny i zielony obszar mieszkalny Germasogeia Kompleks gazowany z kontrolowanym dostępem Ogrzewanie podłogowe i klimatyzacja centralna (system VRV) Wysokie sufity (3.15 m), inteligentne układy i wysokiej jakości materiały wykończeniowe Nowoczesny budynek jednopiętrowy w spokojnej i spokojnej okolicy Społeczność domowa z kontrolowanym dostępem Penthouses z prywatnym basenem i ogrodem na dachu Zaledwie 200 metrów od pięknych plaż i nadmorskiej promenady Wysoki standard wykończenia Inteligentne, przytulne i funkcjonalne układy Evergreen jest idealnym wyborem dla tych, którzy szukają: nieruchomości inwestycyjne o wysokim potencjale wzrostu (spodziewany wzrost cen spowodowany zbliżającym się wejściem południowego Cypru do Schengen), drugi dom nad morzem, lub bezpieczne miejsce do życia, emerytury lub wychowania rodziny. Teraz jest czas na inwestycje. Ceny nieruchomości w Limassol nadal rosną, a możliwości jak Evergreen mają tendencję do sprzedawania się szybko. Niskie stawki za przestępstwa, korzystne warunki podatkowe, powszechne stosowanie języka angielskiego i najdłuższy letni sezon w Europie sprawiają, że Cypr jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc do życia i prowadzenia działalności gospodarczej. Zajmujemy się wszystkim - od wyboru nieruchomości do pełnego zarządzania. Oczekiwany roczny dochód z najmu: 5- 7% Silny popyt na wysokiej jakości zakwaterowanie zapewnia stabilne dochody i szybki zwrot z inwestycji.