Willa 160 m² Ajia Napa, Cypr

Ajia Napa, Cypr
$690,777
$4,317/m²
;
Data aktualizacji: 16.03.2026

Powierzchnia całkowita
    160 m²

Opis

Opis przedmiotu: Kupując od nas nieruchomość otrzymasz pełną usługę! Nie musisz się martwić o administratora, firmę meblarską, rzemieślników i sprzątaczy. Oferujemy wszystko w lokalnych cenach. Czarny piątek i noworoczny rabat do 750 000 CZK (30 000 euro) na Cyprze. Wiodący lokalny deweloper oferuje swoim nowym klientom ekskluzywne warunki VIP i zniżki na zakup nowej nieruchomości na Cyprze. Te warunki i rabaty dotyczą różnych projektów bezpośrednio nad morzem. Oferta jest ograniczona w czasie - tylko do 30 grudnia. Nie wahaj się ze mną skontaktować! Działanie: Dla tego projektu deweloper oferuje bezpłatny sprzęt i sprzęt gospodarstwa domowego, jak również 2% zniżki na nieruchomości. Skarga obowiązuje do dnia 30 grudnia. Inwestuj wille zaledwie 150 m od morza z przestronną działką i basenem tuż przy najnowszej przystani Cypru. Gwarantowany zwrot - cena za noc w sezonie 800- 1000 Euro Szukasz nieruchomości w europejskiej części Cypru bezpośrednio od dewelopera z gwarantowanym zwrotem 5-8%? Więc jesteś z nami! Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy budowlanej na rynku czeskim. Z przyjemnością doradzimy Państwu, jak zachować VAT i zaoszczędzić 19% ceny zakupu. Jesteśmy liderami rynku z ponad 1000 zadowolonych klientów tuż nad morzem. Przeczytaj nasze recenzje! Niedaleko od najnowszej przystani na Cyprze i zaledwie 30 minut od lotniska, oferujemy luksusowy projekt z willami mieszkalnymi i inwestycyjnymi, zaledwie 200 metrów od morza. Zakończenie planowane jest na koniec 2026 r. Cena wzrasta o co najmniej 50% do momentu przekazania. Skontaktuj się z nami. Ayia Napa i Protaras należą do najbardziej popularnych regionów Cypru i są domem dla najpiękniejszych plaż na Cyprze oraz dwóch z dziesięciu najlepszych plaż w Europie i na świecie. Szukasz nieruchomości na Cyprze? Więc jesteś z nami! Reprezentujemy budowniczego na rynku czeskim. Jesteśmy liderami rynku z ponad 1000 zadowolonych klientów tuż nad morzem. Przekonaj się o naszych recenzjach. W tym pięknym, ekskluzywnym projekcie rodzinnym oferujemy wille z czterema sypialniami, dwoma łazienkami i widokiem na morze. Każda willa posiada przestronną działkę i prywatny basen. Marina Paralimni jest mniej niż 200 metrów od projektu. Po ukończeniu projektu w 2024 r., będzie on dalej modernizował obszar i uczyni go idealnym miejscem. Sypialnia: od 3 do 4 Powierzchnia całkowita: 131- 199 m2 Ogród dachowy: 36- 53 m2 Wykres: 323- 549 m2 Basen: prywatny Transfer: maj 2025 Z jej europejskiej kultury i cywilizacji, która sięga starożytności, Cypr dziś oferuje znacznie więcej niż tylko słoneczną pogodę przez cały rok, fantastyczne plaże, winnice, zabytki i kultury rodziny z otwartych i komunistycznych mieszkańców. Łagodne warunki klimatyczne, powszechne korzystanie z języków angielskich i innych języków świata, niska stopa przestępczości, niskie koszty życia i korzyści podatkowe sprawiają, że wyspa jest niezwykle atrakcyjnym miejscem dla życia i biznesu. Zajmujemy się całym zarządzaniem nieruchomościami. Możesz na nas polegać. Z zakupem naszej własności, Twoja ścieżka jeszcze się nie skończyła, ale dopiero się zaczyna. Twoja drużyna MNM.