Mieszkanie 109 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$962,276
$8,828/m²
;
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $8,828/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    109 m²

Opis

Opis przedmiotu: Chcesz chronić swoją fortunę przed inflacją? Szukasz nieruchomości na Cyprze? Więc jesteś z nami! Reprezentujemy budowniczego na rynku czeskim i pracujemy bez prowizji. Od 1 lipca 2021 roku ośrodek "The Suites" oferuje luksusowe zakwaterowanie z usługami hotelowymi. Apartamenty i pobliskie apartamenty Ezousa oferują unikalną koncepcję: Goście pobyt w przestronnych, prywatnych 2-pokojowe apartamenty otoczone naturą i cieszyć się zupełnie nowym doświadczeniem ze wszystkimi udogodnieniami luksusowego hotelu butikowego i więcej. Teraz jest idealny czas, aby zainwestować w Minthis, ponieważ cała infrastruktura kurortu jest blisko ukończenia. Minthis rozwija się więc w atrakcyjny nowy cel stylu życia. Ezousa Suites jest zaplanowana na 2024. Korzyści inwestycyjne: Ezousa Suites to coś więcej niż tylko bezpieczna inwestycja. Oferują oni wymagającym nabywcom możliwość stania się częścią pionierskiego, holistycznego stylu życia. Główne zalety: Szacunkowa średnia roczna stopa zwrotu wynosi 5,5%, przy wydajności 73% i cenie pokoju 338 EUR za noc. Przez okres 10 lat nieruchomość Minthis Resort Ltd jest zakładana, zarządzana i obsługiwana jako apartament butikowy z pełnym serwisem hotelowym. W tym okresie nie zostały poniesione żadne dodatkowe koszty nieruchomości, a wszystkie koszty eksploatacji i utrzymania ponosi Minthis Resort Ltd. Przyjęta niedawno ustawa z 2019 r. zezwala na zwrot podatku VAT w wysokości 19% na inwestycje w zintegrowane obiekty hotelowe obsługiwane przez wielocenną firmę, taką jak Minthis Resort Ltd. Budowa Ezousa Suites już się rozpoczęła, zakończenie planowane jest na 2024. Spędzić 14 dni w roku w hotelu Minthis i cieszyć się stylem życia w jednym z apartamentów. Pole golfowe z nowoczesnym klubem, w tym bar i restauracja, spa wellness, szlak przyrody, place zabaw dla dzieci, ogrody ekologiczne, tętniący życiem plac kultury z innymi ofertami gastronomicznymi, takimi jak bary, restauracje, butiki i sklep koncepcyjny z koncepcją mieszkalną. Wkrótce boisko sportowe. Z jej europejskiej kultury i cywilizacji, która sięga starożytności, Cypr dziś oferuje znacznie więcej niż tylko słoneczną pogodę przez cały rok, wspaniałe plaże, winnice, zabytki i przyjazne rodzinie kultury z otwartych i komunistycznych mieszkańców. Łagodny klimat, powszechne korzystanie z języków angielskich i innych języków świata, niskie stawki przestępczości, niskie koszty życia i korzyści podatkowe sprawiają, że wyspa jest najbardziej atrakcyjnym miejscem dla życia i pracy. Dbamy o zarządzanie i wynajem nieruchomości od A do Z. Możesz na nas polegać. Nasz związek nie kończy się zakupem, ale dopiero się zaczyna. Twoja drużyna MNM.