Willa 4 pokoi 558 m² Jermasoja, Cypr

Jermasoja, Cypr
$1,95M
$3,490/m²
;
In CRM: 242183
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    558 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    817 m²

Opis

Ta willa, położona w prestiżowej dzielnicy Paniotis Germasogeia, jest ekskluzywnym mieszkaniem, zaprojektowanym jako prywatny pionowy dom dla nowoczesnej rodziny. Paniotis stał się domem jednej z najbardziej wyrafinowanych, współczesnych willi w mieście. Pięć poziomów starannie zaprojektowanej przestrzeni tworzy bezproblemowe doświadczenie życiowe.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć