Mieszkanie 2 pokoi 76 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$401,358
$5,281/m²
;
In CRM: 223389
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $5,281/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    76 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Na sprzedaż zgodnie z planem: ten nowoczesny apartament na najwyższym piętrze stanowi doskonałą okazję do komfortowego życia w Anavargos. Apartament o łącznej powierzchni 76 m2 obejmuje dwie sypialnie i dwie łazienki, zapewniając prywatność i wygodę dla rodzin i profesjonalistów. Ciesz się naturalnym światłem przez cały dzień i łatwy dostęp windą. Apartament posiada centralny system klimatyzacji, jest oferowany z możliwością wyboru mebli, które będą pasować do Twojego stylu.

Apartament znajduje się w strzeżonym kompleksie, gwarantuje spokój i bezpieczeństwo mieszkańców. Spełnia również najwyższe standardy efektywności energetycznej (klasa A), które obiecują niższe rachunki za użytkowanie i mniejszy ślad środowiskowy. Anavargos to obszar po południu znany z cichych ulic mieszkalnych i szybki dostęp do podstawowych udogodnień, takich jak szkoły, sklepy i usługi medyczne. Obszar jest dobrze połączony z innymi częściami miasta, zaledwie kilka minut od autostrady - wycieczki do centrum lub innych miejsc będzie szybki i wygodny.

Kompleks ma być dostarczony w 2028 roku. Nowoczesny design i przemyślany układ czynią tę nieruchomość doskonałym wyborem dla kupujących poszukujących komfortu i wygody. Aby uzyskać więcej informacji lub zobaczyć, skontaktuj się z Purple International Real Estate.