Dom 5 pokojów 490 m² Agios Tychonas, Cypr

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona
$2,90M
$5,920/m²
;
In CRM: 61563
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.01.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    490 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    860 m²

Opis

Luksusowa willa na sprzedaż w Agios Tychonas, Limassol. Główne cechy 3 piętra, 5 sypialni Pełny widok na morze ze wszystkich pięter Centralne ogrzewanie podłogowe A / C 65m ² basen nieskończoność z jacuzzi & 180m ² decking Dojrzały ogród z palmami i pełnym oświetleniem na zewnątrz Włoski marmur w całym (wewnątrz i na zewnątrz) Jacuzzi we wszystkich sypialniach Dwie kuchnie (Siematic - Gaggenau & Miele) Villeroy & Boch łazienki, płytki i zlewy Włoskie szafy we wszystkich pokojach Luksusowa pralnia, żyrandole, listwy ze stali nierdzewnej Bramy elektryczne, pełny system zabezpieczeń (alarmy i kamery) 5 miejsc parkingowych (dwa miejsca parkingowe) Drzwi drewniane (tekowe sypialnie / toalety, masywne drzwi wejściowe Irocco)

Lokalizacja na mapie

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona