Mieszkanie 3 pokoi 119 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$1,63M
$13,713/m²
;
In CRM: 86561331
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.05.2026

• Adres
    Grigoriou Xenopoulou, 11

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $13,713/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    119 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    12

Opis

Położona w najbardziej prestiżowej nadmorskiej dzielnicy Limassol, gdzie Morze Śródziemne spotyka się z panoramą miasta, ta przełomowa inwestycja nad brzegiem morza wyznacza nowy standard wyrafinowanego życia nad wodą w dynamicznym miejscu o mieszanym przeznaczeniu. Współczesna architektura i wyrafinowany design definiują każdy aspekt tego wyjątkowego adresu. Elegancko wznoszący się jako część czterech kultowych wież, budynek oferuje niezakłócony widok na morze, nienagannie zaprojektowane apartamenty i dostęp do światowej klasy udogodnień, a wszystko to zbudowane zgodnie z najwyższymi standardami estetyki, komfortu i funkcjonalności. Rezydencje posiadają rozległe tarasy, okna sięgające od podłogi do sufitu, które zalewają wnętrza naturalnym światłem, najwyższej jakości materiały i starannie zaplanowane układy, które równoważą elegancję z codzienną praktycznością. Mieszkańcy mają wyłączny dostęp do prywatnej oazy stylu życia o powierzchni 7,500 m², z basenami, pięknie zaprojektowanymi ogrodami, spokojnymi strefami wypoczynkowymi i dedykowanymi placami zabaw dla dzieci. Tętniący życiem centralny plac wzbogaca codzienne życie o szereg znakomitych restauracji, kawiarni, butików i miejsc lifestyle'owych, płynnie łącząc komfort mieszkania z kosmopolityczną miejską atmosferą. Pięciogwiazdkowe usługi zapewniają komfortowe życie, w tym całodobową recepcję, concierge, ochronę, konserwację i pełne zarządzanie nieruchomością. Niezależnie od tego, czy jest to główna rezydencja, wyrafinowana nadmorska rezydencja, czy inwestycja o wysokiej wartości, ta wyjątkowa inwestycja oferuje rzadkie połączenie doskonałej lokalizacji, wyróżniającej się architektury i długoterminowej wartości na nabrzeżu Limassol. North Residence (blok B) Apartament 308 Piętro - 3 Sypialnie - 3 Powierzchnia wewnętrzna - 119 m² Zadaszona weranda - 35 m² Obszar wspólny - 49 m² Powierzchnia całkowita - 203 m² Miejsce parkingowe - 1 Cena - 1 400 000 € + VAT Projekt jest obecnie w trakcie budowy, a termin oddania do użytku zaplanowano na czerwiec 2026 r. Nr rej. Nr: 1315 | Lic. Nr: 368/E