Mieszkanie 3 pokoi 137 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$3,03M
$22,121/m²
;
In CRM: 86561255
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.05.2026

• Adres
    Grigoriou Xenopoulou, 11

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $22,121/m²
  • Piętro
    Piętro
    30
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    137 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    39

Opis

Położony w najbardziej prestiżowej nadmorskiej dzielnicy Limassol, gdzie morze spotyka się z linią horyzontu, ten przełomowy projekt na nowo definiuje luksusowe życie nad brzegiem morza i wysokiej klasy przestrzenie biznesowe. Współczesna architektura łączy się tu z ekskluzywnym stylem życia. Trzy kultowe wieże wznoszą się z wdziękiem w tętniącym życiem nadbrzeżnym bloku, oferując niezakłócone widoki na Morze Śródziemne, znakomicie zaprojektowane rezydencje i najnowocześniejsze powierzchnie biurowe - wszystko wykonane zgodnie z najwyższymi standardami estetyki i funkcjonalności. Inwestycja obejmuje wysokiej klasy nieruchomości mieszkalne i komercyjne z rozległymi tarasami, dużą ilością naturalnego światła, luksusowymi materiałami i przemyślanymi układami. Mieszkańcy mają wyłączny dostęp do prywatnej oazy o powierzchni 7 500 m², z basenami, ogrodami krajobrazowymi, strefami wypoczynkowymi i strefami zabaw dla dzieci. Nowoczesne powierzchnie biurowe zaspokajają potrzeby firm poszukujących znaczenia, prestiżu i płynnej codziennej działalności. Tętniący życiem centralny plac oferuje restauracje, kawiarnie, butiki i opcje stylu życia, dostępne zarówno dla mieszkańców, jak i ogółu społeczeństwa. Doświadcz pięciogwiazdkowych usług, w tym całodobowej recepcji, concierge, ochrony, konserwacji i kompleksowego zarządzania nieruchomościami. Niezależnie od tego, czy szukasz głównej rezydencji, elitarnego domu wakacyjnego, czy siedziby firmy, ta wyjątkowa inwestycja oferuje idealne połączenie lokalizacji, luksusu i długoterminowego potencjału inwestycyjnego. East Tower Apartament 3004 Piętro - 30 Sypialnie - 3 Powierzchnia wewnętrzna - 137 m² Zadaszona weranda - 25 m² Obszar wspólny - 54 m² Łączna powierzchnia zadaszona - 216 m² Miejsce parkingowe - 1 Cena - 2 600 000 € + VAT Nr rej. Nr: 1315 | Nr licencji: 368/E