Mieszkanie 2 pokoi 99 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$780,940
$7,888/m²
;
In CRM: 86489260
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.05.2026

Cena za m²
    $7,888/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    99 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Oferta świąteczna! Obniżona cena do 31.12.2025! Nowa cena: 670 000 EUR Blok C Apartament C403 Piętro: 4 Sypialnie: 2 Powierzchnia wewnętrzna: 99 m² Zadaszona weranda: 26 m² Całkowita powierzchnia zadaszona: 125 m² Pomieszczenie magazynowe: 1 Miejsce parkingowe: 1 Cena: 770 000 EUR + VAT Położona w samym sercu najbardziej tętniącej życiem i poszukiwanej dzielnicy Limassol, ta elegancka nowa inwestycja mieszkaniowa charakteryzuje się współczesną architekturą, przestronnymi przestrzeniami mieszkalnymi i wyrafinowanymi wykończeniami w doskonałym otoczeniu miejskim. Ta zaprojektowana przez mistrza enklawa łączy prywatność i styl z wygodą bycia w odległości spaceru od sklepów, restauracji, atrakcji kulturalnych i wybrzeża miasta. Międzynarodowe szkoły, przystanie jachtowe i centra biznesowe znajdują się w odległości zaledwie kilku minut, dzięki czemu jest to idealny adres zarówno dla mieszkańców, jak i inwestorów. Inwestycja oferuje szereg starannie zaprojektowanych apartamentów, aby zmaksymalizować naturalne światło, z przestronnymi wnętrzami, dużymi werandami i wysokiej jakości specyfikacjami. Do każdego mieszkania przynależy prywatny parking i komórka lokatorska. Zwieńczeniem budynku są rezydencje typu penthouse, oferujące panoramiczne widoki i rozległe tarasy na dachu z prywatnymi basenami. Mieszkańcy mogą korzystać ze wspólnych basenów i basenów dla dzieci, placu zabaw i siłowni. Obecnie dostępne są apartamenty z jedną sypialnią w cenie od 420 000 euro plus VAT, apartamenty z dwiema sypialniami od 770 000 euro plus VAT oraz apartamenty z trzema sypialniami od 900 000 euro plus VAT. Ekskluzywne penthouse'y o powierzchni około 200 m² z dużymi werandami i prywatnymi ogrodami na dachu są dostępne na życzenie. Inwestycja składa się z czterech bloków. Dwa z nich są już ukończone i gotowe do natychmiastowego zamieszkania (bloki A i D). Pozostałe dwa (bloki B i C) zostaną oddane do użytku w sierpniu 2026 r., w związku z czym obecnie oferowane są w szczególnie atrakcyjnych i bardzo korzystnych cenach. Prezentowane meble służą wyłącznie celom promocyjnym i ilustracyjnym i nie są objęte ostateczną dostawą, ale mogą być oferowane jako pakiet mebli za dodatkową opłatą. Nr rej. Nr: 1315 | Nr licencji: 368/E