Mieszkanie 1 pokój 51 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$425,438
$8,342/m²
;
In CRM: 86488540
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.05.2026

Cena za m²
    $8,342/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    51 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Oferta świąteczna! Obniżona cena do 31.12.2025! Blok B Apartament B302 Piętro: 3 Sypialnie: 1 Powierzchnia wewnętrzna: 51 m² Zadaszona weranda: 21,9 m² Całkowita powierzchnia zadaszona: 72,9 m² Pomieszczenie magazynowe: 1 Parking: 1 Cena: 410 000 EUR + VAT Nowa cena: 365 000 EUR + VAT Położona w samym sercu najbardziej tętniącej życiem i poszukiwanej dzielnicy Limassol, ta elegancka nowa inwestycja mieszkaniowa charakteryzuje się współczesną architekturą, przestronnymi przestrzeniami mieszkalnymi i wyrafinowanymi wykończeniami w doskonałym otoczeniu miejskim. Ta zaprojektowana przez doświadczonych architektów enklawa łączy prywatność i styl z wygodą bycia w odległości spaceru od sklepów, restauracji, atrakcji kulturalnych i wybrzeża miasta. Międzynarodowe szkoły, przystanie jachtowe i centra biznesowe znajdują się w odległości zaledwie kilku minut, dzięki czemu jest to idealny adres zarówno dla mieszkańców, jak i inwestorów. Inwestycja oferuje szereg apartamentów starannie zaprojektowanych, aby zmaksymalizować naturalne światło, z przestronnymi wnętrzami, dużymi werandami i wysokiej jakości specyfikacjami. Do każdego mieszkania przynależy prywatny parking i komórka lokatorska. Zwieńczeniem budynku są rezydencje typu penthouse, oferujące panoramiczne widoki i rozległe tarasy na dachu z prywatnymi basenami. Mieszkańcy mogą korzystać ze wspólnego basenu, basenu dla dzieci, placu zabaw i siłowni. Obecnie dostępne są apartamenty z jedną sypialnią w cenie od 420 000 EUR plus VAT, apartamenty z dwiema sypialniami od 770 000 EUR plus VAT oraz apartamenty z trzema sypialniami od 900 000 EUR plus VAT. Ekskluzywne penthouse'y o powierzchni około 200 m² z dużymi werandami i prywatnymi ogrodami na dachu są dostępne na życzenie. Inwestycja składa się z czterech bloków. Dwa z nich (bloki A i D) są już ukończone i gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Pozostałe dwa (bloki B i C) zostaną oddane do użytku w sierpniu 2026 r., dlatego obecnie są dostępne w szczególnie atrakcyjnych i korzystnych cenach. Przedstawione meble służą wyłącznie celom promocyjnym i ilustracyjnym i nie są objęte ostateczną dostawą. Mogą być jednak oferowane jako pakiet mebli za dodatkową opłatą. Nr rej. Nr: 1315 | Nr licencji: 368/E