Mieszkanie 2 pokoi 94 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$323,057
$3,437/m²
;
In CRM: 61111
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $3,437/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    94 m²

Opis

Nowoczesny luksusowy projekt mieszkalny w doskonałej lokalizacji obszaru Zakaki. Sklepy, szkoły, kawiarnie i plaża znajdują się w odległości spaceru. Składa się z 17 apartamentów. Główne cechy Marmur jakości na ścianie obwodu werandy Zaopatrzenie komarów w pokrywę odstraszającą na oknach Zaopatrzenie w żaluzje elektryczne na oknach sypialni Szklane balustrady na werandzie Cegły termoizolacyjne (25cm) na ścianach zewnętrznych Termicznie izolująca polisteryna cały kształt budynku Luksusowa winda elektryczna Ogród na werandzie Przepisy dotyczące ogrzewania podłogowego Przepis dotyczący klimatyzacji Podwójne szyby - izolacja akustyczna Aluminium izolujące termicznie Wyroby sanitarne pierwszej klasy Syntetyczny granit w kuchni Wysokie pułapy Elektryczne bramy otwarcia do parkowania Dostępność Apartament 1 piętro Powierzchnia wewnętrzna 81 m2 Pokryty weranda 13 m2 Cena 280.000 euro plus VAT Apartament 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 81 m2 Pokryty weranda 13 m2 Cena 290.000 euro plus VAT W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status projektu: W trakcie budowy Data zakończenia: grudzień 2027 r.