Mieszkanie 2 pokoi 83 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$394,011
$4,747/m²
;
In CRM: 62760
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.03.2026

Cena za m²
    $4,747/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    83 m²

Opis

Nowoczesny projekt znajduje się w centrum miasta, 3 minuty spacerem od plaży i restauracji Finikoudes, Larnaca. Projekt składa się z 4 pięter z 8 apartamentami. Dostępność Apartament 1 piętro Obszar pokryty 83 m2 Cena 340.000 euro plus VAT Apartament 2 piętro Obszar pokryty 83 m2 Cena 350.000 euro plus VAT W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status: W trakcie budowy Data zakończenia: marzec 2026 r.