Dom 3 pokoi 180 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$888,437
$4,936/m²
;
In CRM: 60845
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    180 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    317 m²

Opis

Luksusowy 3-Sypialnia Willa na sprzedaż w Grobowce Królów, Pafos. Główne cechy (Zawarte w cenie) 5.2 kW System fotowoltaiczny - energooszczędne i ekologiczne wytwarzanie energii VRV System chłodzenia - Zaawansowana kontrola klimatu zapewnia optymalny komfort Ogrzewanie podłogowe - Idealne dla całego roku życia System alarmowy - Wzmocnione bezpieczeństwo domu i spokój umysłu Opcjonalne aktualizacje (nie zawarte w cenie) Brama elektryczna - 1000 €+ VAT Miejsce do grillowania - 6000 €+ VAT Prywatny basen - €20,000 + VAT Pakiet mebli podstawowych - €35,000 + VAT Pakiet mebli Premium - €45,000 + VAT Najważniejsze Nowoczesny design i open- plan wnętrza Przestronne werandy do zewnętrznych posiłków i relaksu Wysoka efektywność energetyczna i zrównoważone wzornictwo Cichy dzielnicy mieszkalnej w pobliżu wszystkich udogodnień Dostępność Dom Powierzchnia wewnętrzna 154 m2 Pokryte werandy 26 m2 Magazynowanie 1,5 m2 Status: Plan wyłączenia

Lokalizacja na mapie

Cypr, Pafos
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie