Mieszkanie 2 pokoi 77 m² Kapparis, Cypr

Paralimni, Kapparis, Cypr
$232,248
$3,016/m²
;
In CRM: 218613
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.11.2025

Cena za m²
    $3,016/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    77 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Nowoczesne i spokojne mieszkanie 2-pokojowe w Paralimni

Odkryj idealne połączenie nowoczesnego komfortu i wygody wybrzeża w tym pięknie urządzone mieszkanie na drugim piętrze znajduje się w popularnym mieście Paralimni. Ta nieruchomość jest doskonałym wyborem dla tych, którzy kupują dom po raz pierwszy, dla inwestorów lub dla każdego, kto szuka łatwej do utrzymania opcji mieszkaniowej w pobliżu morza.

Główne cechy nieruchomości:

Lekkie i nowoczesne wnętrze: Przestronny jasny salon o powierzchni 77 m2 wykonany jest na zasadzie otwartej przestrzeni, zapewniając komfortowe środowisko dla życia. Nowoczesna kuchnia jest harmonijnie zintegrowana z salonem, tworząc doskonałe miejsce do relaksu i przyjmowania gości.

Przestronne pokryte werandą: Ciesz się pięknym cypryjskim klimatem przez cały rok na dużym 17m2 pokryte werandą. Idealne miejsce na poranną kawę, obiady na świeżym powietrzu lub po prostu relaks na prywatnym tarasie.

Prestiżowa lokalizacja: Apartament znajduje się w cichej dzielnicy mieszkalnej, zaledwie 2 km od musującego Morza Śródziemnego i słynnych plaż regionu Famagusta. Bardzo blisko jest tętniące życiem centrum Paralimni ze sklepami, tawernami i infrastrukturą.

Doskonała dostępność transportu: Dla wygody, doskonałe połączenie z infrastrukturą wyspy. Larnaca International Lotnisko znajduje się zaledwie 61 km od hotelu, co ułatwia podróż.