Mieszkanie 76 m² Jermasoja, Cypr

$559,929
$7,397/m²
;
In CRM: 30435
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.02.2026

Cena za m²
    $7,397/m²
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    76 m²

Opis

Położony w zachwycającym uścisku Germasogeia, leży miejsce, które płynnie łączy naturalne piękno z urbanistycznego wyrafinowania i glamour. Przygotuj się do rozpoczęcia podróży odkrywczej, jak zbadać ten czarujący cel. Niezrównana lokalizacja naszych apartamentów przedstawia wiele atrakcji w zasięgu ręki. Spokojny 5-minutowy spacer zaprowadzi Cię do renomowanych 5-gwiazdkowych hoteli, barów na wodzie, zapraszając kawiarnie i wyrafinowane restauracje, oferując różnorodne kulinarne doświadczenie. Przygotuj się do zahipnotyzowania przez panoramiczne widoki na miasto i urzekające widoki morskie, że łaski penthouses, zapewniając inspirujące tło do codziennego życia. Podnieść swoje doświadczenie życiowe do niezrównanych wysokości w naszym bloku apartamentów. Zanurz się w uosobieniu luksusu, gdzie wyrafinowana elegancja, wyjątkowe udogodnienia i godna pozazdroszczenia lokalizacja zbiegają się, aby stworzyć naprawdę niezwykły styl życia. Witamy w rezydencji, która uosabia istotę pobłażliwości, luksusu i wyrafinowania, jak również zanurzania się w kojący uścisk natury. Specyfikacja wnętrza Każda nieruchomość jest dostarczana z najwyższym standardowym wykończeniem podpisu: półstałe podłogi parkietowe w każdym pokoju; Marmur podłogi i ściany w toaletach i łazienkach; wysokie pułapy (3,15 m); drzwi wejściowe bezpieczeństwa; system interkomu; Ogrzewanie podpodłogowe i klimatyzacja VRV; Wysokostandardowy sprzęt sanitarny marki europejskiej; Termiczne ramy okienne z aluminium z podwójnym szkłem; Wysoko standardowe szafki kuchenne i szafy z europejskich marek;