Mieszkanie 2 pokoi 97 m² Limassol, Cypr

$1,44M
$14,850/m²
;
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $14,850/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    97 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Balkon

Zabezpieczenia:

  • System alarmowy

Opis

Ten kompleks mieszkalny, wychodzący z nieskazitelnych wód nabrzeża Limassol, jest naocznym wzniesieniem, który oferuje zamiatające widoki na wybrzeże i rozrzucający się krajobraz miejski. Indulge in Luxury Beachfront Living Konstrukcja wzmocnionego betonu na 11 piętrze, pokryta szkłem i marmurem, posiada przestronne, nowoczesne, dwu- i trzypokojowe rezydencje, w tym dwa trzypokojowe penthouses, wszystkie z nieprzerwanym widokiem na morze. Frontowe wejście budynku otwiera się na wybrzeże lazur jednej z wielu plaż Limassol Błękitnej Flagi, podczas gdy sąsiedni obszar jest gospodarzem Limassol brzęczenie zakupy i centrum biznesowe. Wysokie sklepy, kawiarnie, dobre restauracje i luksusowe hotele, a także lokalne szkoły, banki i inne firmy, znajdują się w pobliżu, umożliwiając mieszkańcom cieszyć się wyłącznością plaży życia z wygodą posiadania wszystkich potrzeb w zasięgu ręki. Oaza Luksusu Rafinowanego 11 pięter kompleksu posiada łącznie 33 apartamenty o różnej wielkości, wszystkie starannie ułożone, aby zapewnić hojne proporcje i najwyższą prywatność. Każdy apartament obiecuje nieprzerwany widok na wybrzeże, dzięki głębokim balkonach, które zapewniają dużą przestrzeń dla mieszkańców do tworzenia własnej plaży stronie oazy. Dwu- i trzypokojowe apartamenty obejmują łazienkę główne sypialnie, łazienki dla gości, zadaszony parking, i schowek piwnicy. Delight in Exclusivity Residents, może cieszyć się bogactwem udogodnień synonimem luksusowego życia. Czy relaksujący i odkręcający się na wspólnym basenie i tarasie słonecznym, lub pracujący potu w stanie-of-the-art siłowni, sauny i kortu tenisowego, można spokojnie odpocząć z wiedzą, że bezpieczny, kontrolowany dostęp dodaje dodatkową warstwę bezpieczeństwa i ochrony do pomieszczeń