Mieszkanie 2 pokoi 80 m² Yeroskipou, Cypr

Yeroskipou, Cypr
$374,338
$4,679/m²
;
In CRM: 218401
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.02.2026

Cena za m²
    $4,679/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    80 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Na sprzedaż: Nowoczesny apartament w budowie, oferujący nowoczesny komfort w popularnej okolicy Geroskipu. Ten przestronny obiekt posiada 79,5 m2 powierzchni wewnętrznej, zaprojektowany dla wygody i funkcjonalności. Apartament znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku z windą i zawiera dwie jasne sypialnie i dwie stylowe łazienki, co czyni go idealnym wyborem dla par, małych rodzin lub jako dom wypoczynkowy.

Apartament znajduje się w bezpiecznym kompleksie z falistą doskonałą infrastrukturą: wspólnym basenem i w pełni wyposażoną siłownią. Fani zajęć na świeżym powietrzu spodoba się bliskość słynnego pola golfowego. Nieruchomość może być zakupiona z lub bez mebli, w zależności od preferencji.

Geroskipu jest znany z spokojnej atmosfery i komfortowego stylu życia. Obszar łączy lokalny smak i nowoczesne udogodnienia: sklepy, kawiarnie i usługi znajdują się w odległości spaceru. Szybkie wyjście z autostrady zapewnia łatwą podróż do sąsiednich obszarów, zarówno do pracy, jak i wypoczynku.

Ze względu na wysoki poziom efektywności energetycznej (klasa A) i wyposażenia, ten apartament jest doskonałą inwestycją lub idealnym rozwiązaniem dla stałego pobytu. Kontakt Fioletowy Międzynarodowy Nieruchomości dziś więcej informacji lub zorganizować przegląd.