Dom 3 pokoi 122 m² Pafos, Cypr

$437,882
$3,589/m²
;
In CRM: 27928
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    122 m²

Opis

Ten uroczy dom na parterze na sprzedaż w Kato Pafos oferuje nowoczesne doświadczenie życia z 122 m2 przestrzeni wewnętrznej. Z trzech przestronne sypialnie i dwie dobrze wyposażone łazienki, ten dom jest idealny dla rodzin lub osób poszukujących dodatkowej przestrzeni. Niedawno odnowiony w 2024 roku, dom oferuje nowoczesne wykończenia i zapraszający układ. Projekt promuje naturalne światło, tworząc ciepłą i przyjazną atmosferę. Ponieważ nie jest on umeblowany, masz swobodę projektowania wnętrza zgodnie z własnym gustem. Kato Pafos jest znany z malowniczego otoczenia i tętniącej życiem atmosfery. Ciesz się spokojne spacery wzdłuż wybrzeża, doświadczyć lokalnych rynków, lub odkrywać historyczne miejsca, które odzwierciedlają bogatą kulturę obszaru. Społeczność oferuje wiele restauracji, sklepów i zajęć rekreacyjnych, co stanowi idealny wybór dla tych, którzy chcą zrównoważonego stylu życia. Zbudowany w 2005 roku, ta nieruchomość łączy nowoczesny komfort z urokiem Sought- after lokalizacji.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Pafos
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny