Dom 3 pokoi 162 m² Konia, Cypr

$626,290
$3,866/m²
;
Data aktualizacji: 23.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    162 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    325 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Balkon

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Ogród

Opis

Nieruchomość oferuje właścicielowi najlepsze z obu światów. Jego wiejska lokalizacja zapewnia spokój i odosobnienie, ale to tylko kilka minut jazdy od kosmopolitycznego miasta Pafos, z bogactwem udogodnień. Ponadto zapewnia łatwy dostęp do autostrady (2 km) i łatwy dostęp do międzynarodowego lotniska Pafos i innych dużych miast na wyspie. Położony na obrzeżach Pafos, obszar jest otoczony przez tradycyjne wioski z doskonałym wyborem tam lokalne udogodnienia i udogodnienia. Dodatkowo, dogodnie położony zaledwie kilka minut od Pafos wiodących międzynarodowych szkół. Nowoczesne projekty oferują prywatność i relaks mieszkańcom i ich rodzinom oraz nowoczesną architekturę z wysokiej jakości wykończeniami oferuje piękny dom w naprawdę unikalnym otoczeniu. Właściwości własności: Centralny ciśnieniowy system wodny Dekoracyjne sufity z ukrytym oświetleniem Przepis dotyczący klimatyzacji Przepisy dotyczące centralnego ogrzewania elektrycznego Duży zadaszony balkon Elektryczne żaluzje na oknach i drzwiach tarasowych Życie w otwartym planie Rura w układzie hydraulicznym Ekrany latające na oknach i drzwiach tarasowych Parking zakryty Drzwi bezpieczeństwa Ogród krajobrazowy System wprowadzania dźwięku Granitowe szczyty robocze Podwójne szyby szklane Status własności: Niekompletny. Nieruchomość może być gotowa w ciągu 5 miesięcy od podpisania umowy sprzedaży.