Mieszkanie 2 pokoi 141 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$1,85M
$13,128/m²
;
Data aktualizacji: 9.11.2025

• Adres
    Alexandrou Ypsilanti, 811 Residence

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $13,128/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    141 m²

Opis

Ten luksusowy apartament z dwoma sypialniami uosabia nowoczesną elegancję i doskonałość technologiczną. Położony w najwyższym w Europie przybrzeżnym kompleksie mieszkalnym, w samym sercu Limassol, oferują unikalną mieszankę stylu, komfort i cutting- Edge rozwiązań. Włoska kuchnia designerska z techniką premium łączy estetykę i funkcjonalność, a akcenty wykonane z naturalnego drewna i kamienia nadają wnętrzu szczególne ciepło i wyrafinowanie. Sypialnie to prawdziwe oazy przytulności z parkietami, systemem ogrzewania i ukrytym systemem klimatycznym VRV, który utrzymuje doskonałą atmosferę o każdej porze roku. Innowacyjny system inteligentnego domu pozwala kontrolować oświetlenie, zasłony i muzykę jednym dotykiem, tworząc nienaganny poziom komfortu. Szczególnie godne uwagi jest przestronna weranda z zapierającym dech w piersiach widokiem na Morze Śródziemne - idealne miejsce na relaks i cieszyć się naturalnym pięknem. Apartament ten jest idealnym wyborem dla tych, którzy cenią ekskluzywny styl życia na wybrzeżu, gdzie nowoczesny design i zaawansowane technologie są harmonijnie połączone z unikalną lokalizacją w pobliżu plaży i wszystkie zalety dynamicznego Limassol.