Mieszkanie 2 pokoi 170 m² Dystrykt Larnaka, Cypr

Cypr
$1,63M
$9,589/m²
;
In CRM: 240888
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.05.2026

Cena za m²
    $9,589/m²
  • Piętro
    Piętro
    8
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    170 m²

Opis

Ten wyrafinowany apartament z dwoma sypialniami oferuje przestronne współczesne życie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic przybrzeżnych Larnaka. Położony w odległości kilku minut od plaży, sklepów, restauracji, szkół i centrum miasta, doskonale nadaje się dla rodzin, profesjonalistów, lub osób poszukujących premium rezydencji wakacyjnej. W apartamencie znajduje się przestronny układ open- plan z wysokimi sufitami, hojny weranda, i ekspansywne okna podwójne szyby. Obie sypialnie są dobrze wielkości, a łazienki są wykończone wysokiej klasy marmuru szczegółowo. Materiały premium, ogrzewanie podłogowe, kontrola klimatu VRV oraz wyposażenie marki europejskiej tworzą komfortowe i eleganckie środowisko wewnętrzne. Główne cechy: - 2 sypialnie i 2 łazienki - Przestronne weranda - Wysokie pułapy (3.10 m) - Podłogi parkietowe półstałe - Marmur w łazienkach - Ogrzewanie podłogowe i chłodzenie VRV - Drzwi wejściowe bezpieczeństwa i domofon - europejskie szafki kuchenne i szafy - Termiczne ramy aluminiowe z podwójnym szkłem Apartament ten oferuje wyjątkowe doświadczenie życiowe dla rodzin i profesjonalistów poszukujących luksusu, wygody i nowoczesnej estetyki w pobliżu wybrzeży Larnaki.