Mieszkanie 3 pokoi 160 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$2,24M
$14,018/m²
;
In CRM: 60222
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $14,018/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    160 m²

Opis

Nowoczesny kompleks luksusowy w doskonałej lokalizacji w Germasogeia, Limassol. Projekt składa się z 19 eleganckich apartamentów. Główne cechy Odległość do morza: 700m Parkingi i magazyny Wspólny basen Zabezpieczenie zabezpieczonej nieruchomości Penthouse z prywatnym basenem Dostępność Apartament 4 piętro Powierzchnia wewnętrzna 128 m2 Pokryte werandą 32 m2 Niepokryta weranda 34 m2 Ogród dachowy 50 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Data zakończenia: listopad 2027 r.