Mieszkanie 1 pokój 49 m² Yeroskipou, Cypr

Yeroskipou, Cypr
$198,258
$4,046/m²
;
In CRM: 203272
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 28.01.2026

Cena za m²
    $4,046/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    49 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Opis

Na sprzedaż jest stylowy apartament jednopokojowy, obecnie w budowie, w prestiżowej dzielnicy Geroskipu. Z powierzchni wewnętrznej 49 metrów kwadratowych, ten dom jest przeznaczony do wykorzystania w pełni każdego rogu i zapewnić komfortowy pobyt dla jednej osoby lub pary. W apartamencie znajduje się nowoczesny, otwarty układ, przestronna sypialnia i dobrze wyposażona łazienka.

Apartamenty znajdują się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z wygodną windą, która zapewnia łatwy dostęp. Mieszkańcy skorzystają z zaawansowanego, ciepłego podłóg i centralnego systemu klimatyzacji, który przyczynia się do osiągnięcia klasy efektywności energetycznej A. Zamknięty kompleks gwarantuje wszystkim mieszkańcom pokój i bezpieczeństwo.

Geroskipu jest znany ze swojej przyjaznej atmosfery, bogatej historii i pięknej okolicy. Obszar łączy tradycyjny smak z nowoczesnymi udogodnieniami, w tym sklepy, kawiarnie, restauracje i obiekty rekreacyjne, wszystkie w pobliżu.

Ta nieruchomość jest doskonałą okazją do osobistego użytku i inwestycji. Aby uzyskać więcej informacji lub ustaleń przeglądania, prosimy o kontakt z Purple International Real Estate.

Lokalizacja na mapie

Yeroskipou, Cypr
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny