Willa 4 pokoi 206 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$1,57M
$7,633/m²
;
In CRM: 203119
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.10.2025

Liczba kondygnacji
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    206 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    255 m²

Opis

Na sprzedaż: Ta olśniewająca willa zgodnie z planem oferuje nowoczesny i komfortowy styl życia w Pafos. Przestronna wewnętrzna powierzchnia 205.74 m2 sprawia, że ten dom jest doskonałym wyborem dla rodzin lub osób szukających dodatkowej przestrzeni. Willa zawiera cztery przestronne sypialnie i cztery nowoczesne łazienki, zapewniając prywatność i wygodę dla każdego.

W środku znajdują się jasne strefy mieszkalne, winda dla łatwego dostępu do wszystkich pięter i dobrze zaprojektowany układ, który sprawia, że najwięcej naturalnego światła. Willa posiada również własny prywatny basen, idealny do relaksu lub przyjmowania gości. Z balkonu i z głównych pokoi znajduje się piękny widok na morze, tworząc spokojną i gościnną atmosferę.

Willa znajduje się w samym sercu Pafos, który zapewnia łatwy dostęp do lokalnych sklepów, kawiarni i wszystkich niezbędnych usług. Obszar ten słynie z przytulnej atmosfery, tętniącej życiem kultury i połączenia tradycyjnego i nowoczesnego stylu życia. Spacerując po historycznych ulicach lub ciesząc się promenadą, docenisz korzyści płynące z życia w Pafos - jest to świetne miejsce dla rodzin i profesjonalistów.