Mieszkanie 3 pokoi 325 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$3,99M
$12,290/m²
;
Data aktualizacji: 23.09.2025

Cena za m²
    $12,290/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    325 m²

Opis

Nokturna Shores Apartments - Prestiżowy Waterfront Apartments w Limassol, Cypr

Nokturna Shores Apartments to prestiżowy rozwój nabrzeża w sercu nowego centrum Limassol, w pobliżu Limassol Marina i tętniące życiem Stare Miasto z jego sklepów i centrów biznesowych. Projekt oferuje 1, 2 i 3 sypialnie, catering do różnych stylów życia.

Każda rezydencja oferuje wykończenia premium, eleganckie meble i wysokiej jakości urządzenia, tworząc luksusowe i komfortowe środowisko życia. Doskonała lokalizacja, Nokturna Shores Apartments łączą nowoczesny design, wyrafinowanie i wygodny dostęp do miasta i wybrzeża.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć