Mieszkanie 3 pokoi 181 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$3,69M
$20,390/m²
;
Data aktualizacji: 18.03.2026

Cena za m²
    $20,390/m²
  • Piętro
    Piętro
    15
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    181 m²

Opis

Przechodząc próg tego luksusowego mieszkania z trzema sypialniami, natychmiast czuć przestrzeń wypełnioną światłem i imponujące widoki na morze otwierające się z okien. Przestronny układ, przestronna atmosfera i wyśmienite detale wewnętrzne tworzą uczucie lekkości i wyrafinowanej elegancji. Paleta wzornictwa harmonijnie łączy chłodne i ciepłe odcienie: marmur, szkło, kamień i stal nierdzewna tworzą nowoczesny, świeży charakter przestrzeni, podczas gdy naturalne drewno i miękkie odcienie naturalne przynoszą poczucie komfortu i spokoju. Apartamenty są zaprojektowane zgodnie z wysokimi standardami i zadziwiająco łączą uczucie spacyzmu z atmosferą komory komfortu domu. Dwie z trzech sypialni posiadają własne eleganckie łazienki, tworząc prywatne i przemyślane miejsce na relaks. Włoska kuchnia designerska, wyposażona w technikę Miele, jak również wyraziste ściany akcentowe drewna i kamienia podkreślają nienaganną uwagę na jakość i szczegóły. Sypialnie są szczególnie ciepłe dzięki parkietom, ciepłemu systemowi podłogowemu i nowoczesnemu systemowi klimatycznemu VRV, starannie zintegrowanemu z wnętrzem. Dodatkowy komfort zapewnia przestronne systemy przechowywania, oddzielna garderoba i niezależna pralnia. Apartamenty wyposażone są również w pełnoprawny system inteligentnego domu: oświetlenie, zasłony, a nawet muzyka są łatwo kontrolowane z centralnego ekranu dotykowego, tworząc atmosferę nowoczesnego i naprawdę komfortowego stylu życia.