Willa 4 pokoi 250 m² Agios Tychonas, Cypr

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona
$2,50M
$9,992/m²
;
In CRM: 199735
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.07.2025

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    250 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    788 m²

Opis

Trzypiętrowa willa znajduje się w jednym z najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych obszarów Limassol - Agios Tikhonas.
Jest zbudowany na wzgórzu z widokiem na morze, w cichej okolicy z pięknymi parkami i obok zieleni. Zarówno Cypryjczycy, jak i zagraniczni biznesmeni i bogaci ludzie żyją w tym obszarze. Obszar ma niską gęstość rozwoju, więc na sprzedaż ograniczona liczba willi. Lokalizacja jest 800 metrów od 5-gwiazdkowych hoteli i plaż i ma łatwy dostęp do miasta rozrywki i usług.

Na parterze jest autonomiczny apartament z oddzielnym wejściem, jak również dostęp od pierwszego piętra. Posiada otwarty plan kuchnia / pokój dzienny, 1 sypialnia z podwójne przesuwne szafki lustro, 1 WC. Z kabiną prysznicową, duże szafy-coupe w całej ścianie do przechowywania rzeczy w korytarzu, przechowywania na ulicy.
Na parterze znajduje się duża kuchnia open- plan, oddzielny salon i jadalnia, hala wejściowa, toaleta dla gości i podwójna szafka lustrzana.
Na drugim piętrze znajdują się 3 sypialnie z łazienkami i włoskie wardrobes- coupe z lustrami. Wszystkie mają dostęp do dużej werandy z widokiem na basen i morze.